A Yangın Güvenlik Ailesine Isk Sodex 2018 Fuarı'nda Yoğun İlgi!
GERİ

A Yangın Güvenlik Sistemleri misafirlerini ISK-SODEX 2018’de ağırladı. Sektör firmalarının katılımıyla gerçekleşen Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım ve Benzeri Sistemler Fuarı 4. günün sonunda, 93 ülkeden 84 bin katılımcı ile yoğun ilgi görürken, geçtiğimiz yıllara oranla karşılaştırıldığında uluslararası ziyaretçide yüzde 14 artış sağladı.

Geçmiş yıllara oranla uluslarası ziyaretçi rekoru kıran fuarda ziyaretçiler, AYG’nin endüstriyel tesis, enerji merkezleri, rafineri ve akaryakıt depolama tesisleri, konut, ofis, rezidans, alışveriş merkezi ve otellerin ihtiyacı olan sprinkler sulu, gazlı, köpüklü yangın söndürme sistemlerini yakından tanıma şansı yakaladı.

Ayrıca sektör paydaşları arasındaki diyalogu artırmak amacıyla oluşturulan forum alanında sektör temsilcileri fuar boyunca deneyimlerini paylaştı.

Fuar kapsamında düzenlenen "Ustalar Ligi 2018" yarışmasında ise doğru montaj, projeye uygunluk ve estetik kriterlerinde dereceye giren ilk üç kombi ustası “Türkiye’nin en iyi ustası” olarak ödüllendirildi.