A YANGIN ve TÜRKİYE TEKNOLOJİYLE BÜYÜYOR
GERİ

http://www.yanginguvenlik.com.tr/edergi/5/211/10/index.html

 

A Yangın, yangın ve yaşam güvenliğine maksimum ve sürdürülebilir çözümler sunan, Türkiye’nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları üreten yangın endüstrisi firmasıdır. Güvenlik sektöründe dünya pazarının %1’ine sahip olan Türkiye için, A Yangın uluslararası üretim pazarındaki etkinliğimizi arttırmak adına çok büyük bir önem taşımaktadır.

Globalleşen dünyada inşaat, sanayi, çevre, enerji, otomotiv ve diğer sektörler büyük bir hızla büyürken risk faktörleri de aynı hızla artmış ve risk faktörlerine karşın hızla artan güvenlik ihtiyacı ile birlikte teknoloji de gelişmiş ve dönüşmüştür. Bu süreç yangın endüstrisinin de kaçınılmaz olarak gelişmesini sağlamıştır.

A YANGIN, yangın güvenlik sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, bu gelişmelere hızla adapte olan ve yatırımlarıyla öncü olan bir kuruluştur. Şirket olarak büyüme temel hedefimiz olsa da ar-ge ve ür-ge çalışmalarıyla zamanın ruhunu yakalayabilmek, yeni teknolojilere uyum sağlamak ve bu teknolojileri Türkiye’ye getirerek katma değeri yüksek ürünler üretmek temel hedefimizdir.

Türkiye’de yerli üretime gösterilen ilgi ve önemin son zamanlarda oldukça artmış olması da çok umut vericidir. Bunun yanı sıra ürün geliştirmelerinin devam edebilmesi ve uluslararası akreditasyonların alınabilmesi için, ar-ge, ür-ge yatırımlarının ve teşviklerin artması ve geliştirilmesi bizim gibi tüm üretici firmalar için tetikleyici ve destekleyici bir unsur olacaktır. Bu A YANGIN’ın aynı zamanda Türkiye’nin dünya pazarında, daha fazla paydaya sahip olmamızı sağlayacaktır.