Ayg Ailesi Gdz Elektrikle Bir Araya Geldi!
GERİ

26.01.2018 Cuma günü AYG Ailesi birim yöneticileri GDZ Elektrik yetkilileri ve ISG uzmanları ile birlikte GDZ Elektrik Genel Müdürlüğü’nde bir araya geldi.

GDZ Elektrik Ailesi AYG’nin 22 ürün grubu hakkında detaylı bilgi sahibi olurken, uzmanların aktif katılımları ile birlikte renkli kareler meydana geldi.

Günün gözdesi yıllar öncesinden günümüze kadar kullandığımız yangın söndürme sistemlerini geride bırakan 'NANOFIREX' oldu. Toplantı sonrasında bor minerali içeren Nanoteknolojik Dumansız Yangın Söndürme Ürünü Nanofirex ürünü test çalışması gerçekleşti. Uzmanların katılımıyla gerçekleşen test çalışması büyük ilgi uyandırdı.

Ar-Ge çalışmalarına ve teknolojik inovasyonlara büyük önem veren A YangınNanofirex’in kullanım kolaylığından dolayı anlık müdahale ile yangının büyümesini engellemeyi amaçlıyor. Çocuk kilidine sahip kapağı ve sert bir zemine çarptığında kolay parçalanabilen özel tasarım şişesiyle tek kullanımlık olmakla beraber, dolum, bakım ve servis gerektirmeden tavsiye edilen koşullarda muhafaza edildiği takdirde uzun süreler kullanım imkanı sağlıyor. A,B ve C sınıfı yangınlar için uygun olan Nanofirex, sert zemin olmayan yerlerde kapağı açılarak da kullanılabiliyor.