AYG Konya Kent Fuarı’nda Sektörle Bir Araya Geldi!
GERİ

TÜYAP Fuarcılık tarafından düzenlenen 2017 Konya Kent ve İnşaat Fuarı, Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde 11-14 Mayıs 2017 tarih aralıklarında gerçekleşti.

Konya Valisi Yakup Canbolat, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, belediye başkanları, belediye personeli ve iş adamlarının katılımı ile açılan Fuar’da AYG ailesi de 4. ve 5. Hall olmak üzere iki stantta birden yerini aldı.

Toplantının açılış konuşmaları Konya Ticaret Odası Başkanı (KTO) Selçuk Öztürk, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ve Konya Valisi Yakup Canbolat tarafından gerçekleştirildi.

Ülkenin birçok yerinden gelen İtfaiye Daire Başkanları ve Müdürleri stantlara yoğun ilgi gösterirken, AYG ailesi deniz, kara ve orman itfaiye teşkilatlarının tüm ihtiyacı olan yangın hortumları, rakorları, lansları, vanaları, turbo nozulları, söndürme ajanları gibi ürünleri yakından inceleme ve bilgi edinme olanağı sundu.

Fuar kapsamında belediye çalışanları ve yöneticilerine yönelik olarak Binaların Yangın Güvenliği ve Park Bahçeler Daire Başkanlarına yönelik seminerler gerçekleşti.

AYG ailesi ürünlerini daha fazla sayıda kurum ve kuruluşla tanıştırmak ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için, yurt içi ve yurtdışı fuarlarına düzenli olarak katılım gösteriyor.