AYG Teskon Sodex Fuarı’nda Tüketicileri ile Buluştu!
GERİ

AYG ailesi Teskon Sodex Fuarı’nda tüketicileri ile buluştu. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenen Teskon+Sodex 2017 Fuarı 19-22 Nisan 2017 tarihleri arasında İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti.

Fuarı ziyaret eden sektör profesyonelleri AYG yeniliklerini görme imkanı yakaladı.

Fuarın gözdesi yıllar öncesinden günümüze kadar kullandığımız yangın söndürme aletlerini geride bırakarak çığır açan 'NANOFIREX' oldu. AYG, bor minerali içeren Nanoteknolojik Dumansız Yangın Söndürme Ürünü Nanofirex ile bir yeniliği daha sektöre ekledi.

Ar-Ge çalışmalarına ve teknolojik inovasyonlara büyük önem veren A Yangın, Nanofirex’in kullanım kolaylığından dolayı anlık müdahale ile yangının büyümesini engellemeyi amaçlıyor. Çocuk kilidine sahip kapağı ve sert bir zemine çarptığında kolay parçalanabilen özel tasarım şişesiyle tek kullanımlık olmakla beraber, dolum, bakım ve servis gerektirmeden tavsiye edilen koşullarda muhafaza edildiği takdirde uzun süreler kullanım imkanı sağlıyor. A,B ve C sınıfı yangınlar için uygun olan Nanofirex, sert zemin olmayan yerlerde kapağı açılarak da kullanılabiliyor.