Gaziantep Büyükşehir Belediyesinden Ayg’ye Ziyaret!
GERİ

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, İtfaiye Daire Başkanı Dr. Cafer YILMAZ ve Teknik Şube Müdürü Alpay CANÖZER, A YANGIN Ailesi’ni İzmir Torbalı’da bulunan Genel-Üretim Merkezi’nde ziyaret etti.

15 bin metrekare alan üzerinde kurulu olan fabrikamızı, A Yangın Güvenlik Sistemleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadi SALĞIN, Pazarlama ve Satış Koordinatörü Erdinç EKMEKÇİOĞLU, birim yöneticileri ve alanında uzman ARGE mühendisleriyle bizzat gezen ziyaretçilerimizle planlama ve üretim aşamalarının tüm detayları titizlikle paylaşılmıştır.

Aynı zamanda,  ürünlerimizin kalite ve güvenliği bizzat denenmiş ve tekrar başarıyla test edilmiştir.

Birçok, işletme ve kurumun yangın güvenlik sistemlerine karşı gerekli hassasiyeti göstermediğini ve yeterli tedbirleri almadıklarını belirlen YILMAZ, A YANGIN Ailesinin yaptıkları çalışmalar, farkındalık yaratma ve eğitim süreçleriyle bu vurdumduymazlığı daha hızlı aşma konusunda kendilerine ve tüm Türkiye’ye büyük destek sağlayacağının da altını çizdi.

Yerli üretim ve ihracatın artması açısından üretimimizi desteklediklerini belirten YILMAZ ve CANÖZER projelerimiz dâhilinde, danışmanlık ve teknik servis sağlayıcılığı konusunda da A YANGIN’ı çok güvenilir bulduklarını belirtmişlerdir.