T.C. Tarım Ve Orman Bakanlığı’ndan A Yangın’a Ziyaret
GERİ

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü, Genel Müdür Yardımcısı Şahin Aybal, İşletme Müdürleri ve Orman Mühendisleri A YANGIN’ı üretim merkezinde ziyaret etti.

A Yangın Güvenlik Sistemleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Rafet EKMEKÇİOĞLU’nun refakat ettiği ziyaret boyunca, orman yangınları müdahale ve mücadele yöntemleri ele alınırken bu konuda geliştirilen yeni ürün ve hizmetler hakkında bilgi verildi.

Rafet EKMEKÇİOĞLU birçok aileye istihdam sağlayan ve ulusal büyümeyi hedefleyen üretim merkezlerinin dolayısıyla yerli ve milli sermayenin desteklenmesi gerektiğini vurgularken, OGM Genel Müdür Yardımcısı Şahin Aybal, A YANGIN’ın entegre ve gelişmiş sistemlerinin kendilerini olumlu yönde şaşırttığını ve her zaman yerli sermayeyi destekleyeceklerini dile getirdi.

Üretim merkezi ve showroomu gezen ziyaretçilere, fabrika tatbikat alanında bioversal ve A YANGIN AR-GE departmanının üretmiş olduğu, yangın söndürme köpüğünün, yangın söndürme ve tutulum performansı izletildi ve ilgili ürünler hakkında detay bilgi paylaşıldı.

Program sonunda, Genel Müdür Yardımcısı Şahin Aybal ve diğer değerli katılımcılara Yönetim Kurulu Başkanı Rafet EKMEKÇİOĞLU tarafından plaketleri takdim edildi.