Kurumsal
Hakkımızda
GERİ

A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş. 

2001 yılında kurulan A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş. yangın korunum ve söndürme sistemleri ile itfaiye ekipmanları alanında hizmet vermektedir.

220 uzman çalışanı ile 25.000 m² kapalı üretim tesisinde, gelişmiş makine parkuru, yeni nesil Robotik CNC makineleri ile seri üretim yapmaktadır.

Yangın sektöründe 23 ürün kategorisi ile lider kuruluş olmayı başaran A Yangın Güvenlik AŞ’nin İstanbul’da Marmara,  Ankara’da Anadolu Bölge Müdürlükleri, Azerbaycan’da yurt dışı bölge temsilciliği bulunmaktadır.

Konusunda uzman mühendis kadrosu ve AR-GE & ÜR-GE çalışmaları ile ulusal ve uluslararası arenada enerji, petrokimya, bilişim,  lojistik, inşaat, savunma endüstrileri başta olmak üzere otel, otoyol, tünel, toplu taşıma, konut, iş, okul ve alışveriş merkezlerinin yangın güvenlik projelendirilme ve uygulama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

A Yangın, yangın ve yaşam güvenliğine maksimum ve sürdürülebilir çözümler sunan, Türkiye’nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları üreten tek firmasıdır.