Kurumsal
Hakkımızda
GERİ

A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş. 

2001 yılında kurulan A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş. yangın korunum ve söndürme sistemleri ile itfaiye ekipmanları alanında hizmet vermektedir.

250 uzman çalışanı ile 25.000 m² kapalı üretim tesisinde, gelişmiş makine parkuru, yeni nesil Robotik CNC makineleri ile  yangın ekipmanlarının seri üretimini yapmaktadır.

Konusunda uzman mühendis kadrosu ve AR-GE & ÜR-GE çalışmaları ile ulusal ve uluslararası arenada enerji, petrokimya, bilişim,  lojistik, inşaat, savunma endüstrileri başta olmak üzere otel, otoyol, tünel, toplu taşıma, konut, iş, okul ve alışveriş merkezlerinin yangın güvenlik sistemleri danışmanlığı, projelendirilmesi, uygulama ve sistemlerin periyodik ya da isteğe bağlı teknik servis, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Yangın sektöründe 23 ürün kategorisi ile lider kuruluş olmayı başaran A Yangın Güvenlik AŞ’nin İstanbul’da Marmara,  Ankara’da Anadolu Bölge Müdürlükleri, Azerbaycan’da yurt dışı bölge temsilciliği bulunmaktadır.

A Yangın, yangın ve yaşam güvenliğine maksimum ve sürdürülebilir çözümler sunan, Türkiye’nin en kapsamlı yangın söndürme ve güvenlik ekipmanları üreten tek firmasıdır.