Ürünler
YANGIN VE GAZ ALGILAMA SİSTEMLERİ GERİ

Güvenlik sistemlerimiz, güvenlik sistemi gereksinimlerinizi karşılamak için eksiksiz bir tasarım ve konfigürasyon sağlar. Personelimiz ve uzmanlığımız, güvende olmanızı sağlayacaktır. Sistemlerimiz NFPA 72-2010 ve SIL 2 özellikli sertifikalı Güvenlik Enstrümantılı Sistemler (SIS) sertifikasına sahiptir.

Yapılandırılabilir ve esnek, Det-Tronics EQP güvenlik sistemi alev ve / veya gaz algılama, alarm sinyalini, bildirim, söndürme ajanı salınımını ve / veya yağmurlama çalışmasını sağlar. Tüm sistem bileşenleri, hataya dayanıklı bir dijital iletişim ağına entegre edilmiştir. Sistem, tehlikeli yer tespit koruması sistemi gerektiren endüstriyel uygulamalar için idealdir.

Dağıtılmış / Adreslenebilir
Güvenlik sistemi bileşenleri, endüstriyel güvenlik uygulamalarında cihaza özgü alarmların, sorunların, arızaların ve teşhislerin en güvenilir ve kapsamlı gösterimini ve bildirimini sağlamak için iletişim ağının herhangi bir yerinde bulunabilir.

Noktadan Noktaya
Eski yangın panelleri ve emniyet PLC'leri için kolay yükseltme ve güvenlik sisteminin yangın ve gaz algılama ve bildirimini bir sistemde birleştirme imkanı

     

  • EQP Sistemi çeşitli standartlara göre sertifikalandırılmıştır.
  • 2010 Ulusal Yangın Alarm Kodu: FM ANSI / NFPA 72 onaylı
  • Alan aygıtları için tehlikeli yer sertifikasyonu
  • FM / CSA / ATEX / CE onaylı
  • EN54 ve EN12094 için Loss Prevention Certification Board (LPCB) onay
  • BRE EN54 yangın algılama ve alarm sistemleri onaylı
  • Uscg 161,002 CFR 46 onaylı
  • Lloyds Register Tipi "Sayı 1, 2002 Deney Şartnamesi" onaylı

EQP KONTROLÖRLERİ
Sistem hataya dayanıklı dijital iletişim ağında entegre bir "zehirli gaz izleme sistemi," ile birlikte "yangın algılama ve söndürme aracı bırakma sistemi" dir.

GÜVENLİK SİSTEMİ SOFTWAREEQP
Güvenlik Sistemi Yazılımı (S3) eksiksiz bir veri toplama, görüntüleme ve yapılandırma paketi sağlar.

ALEV DEDEKTÖRLERİ
Det-Tronics, sayısız endüstriyel uygulamalarda alev algılama seçenekleri sunar. Tüm alev dedektörleri küresel performans onaylarına göre test edilmiştir.

GAZ DEDEKTÖRLERİ
Tehlikeli gaz algılama konfigürasyonlarımızın tamamı, çeşitli sabit gazlı yanıcı ve zehirli gaz dedektörlerinden, ekran vericilerine, gaz kontrol cihazlarına ve gaz kontrol panellerine kadar uzanmaktadır.

DUMAN DEDEKTÖRLERİ
Tehlikeli, ağır sanayi ve ticari uygulamalar için uygun duman dedektörleri

GP16 GAZ PANELİ
Yanıcı veya zehirli gaz kontrol cihazı olarak yaşam güvenliği gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan GP16 Gaz Paneli, yanıcı ve / veya zehirli gaz dedektörleri içeren önceden yapılandırılmış bir EQP Sistemidir.

 

GİRİŞ-ÇIKIŞ
Bir EQP sistemi, Det-Tronics giriş / çıkış modülleri tarafından EQP sistemine getirilen çok çeşitli alan girişi ve çıkışı (G / Ç) tiplerini içerebilir.

 

Ürün Adı-Name of the productAçıklama-Explanation
DET-TRONICSFM